DİLA ESTETİSYENLİK

Ziya Gökalp Cad. Şener-Onar İş Mrk.

No:23 Kat:7 Kızılay/Çankaya/ANKARA

0312 232 57 98  

0312 230 89 21

bilgi@dilaegitim.com

Hayallerinizi ertelemeyin. HAYALİNİZDEKİ MESLEĞE ULAŞMAK İÇİN  BİZİ HEMEN ARAYIN 0312-232-5798 / 0312-230-8921 ANKARA’NIN EN BÜYÜK GÜZELLİK OKULU
Anasayfa Hakkımızda Kurslarımız Hizmetlerimiz İletişim
GÜZELLİK SEKTÖRÜNE YÖNELİK SERTİFİKA VE SEMİNER PROGRAMLARI
HakkImIZDA

2003 yılında estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı alanında nitelikli eleman yetiştirmek amacıyla Özel Özbilgem Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu adı altında kurulmuş olan kurumumuz bugüne kadar sektöre alanında iyi bir eğitim almış sayısız eleman kazandırmıştır.


2010 yılında el değiştiren kurumumuz, eğitim seviyesini yükseltmiş, kurs kategorilerini çoğaltmış ve eğitici kalitesini de en üst seviyeye ulaştırmıştır.


Son olarak 2011 yılında isim değişikliğine giden kurumumuz, şuan Özel Dila Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu adı altında Ankara’da kendi alanında en yüksek öğrenci kapasitesi ile eğitim hizmetlerine devam etmektedir.


Kurumumuzda herbiri alanlarında uzman 8  eğitici görev almaktadır. Kurs süresince düzenlenen çeşitli seminerlerle işyeri açmak isteyen öğrencilerimize kozmetik cihaz ve ürün eğitimi desteği verilmekte, çalışmak isteyen öğrencilerimize staj ve işe yerleştirme desteği sağlanmaktadır.


Kursumuz bu güne kadar sektörün öncü güzellik ve kuaför salonlarına, güzellik merkezlerine, rehabilitasyon merkezlerine, wellnes ve spa merkezlerine, kozmetik ve dermokozmetik ürün satışı yapan şirketlere mesleki bilgi ve donanımı yüksek, yeniliklere ve sektörel gelişimlere açık estetisyenler - masör ve masözler - kuaförler yetiştirmektedir.


Yaklaşık %72’lik istihdam oranı ile bugüne dek mezun ettiğimiz kursiyer sayısını göz önünde bulundurursak sektöre ve ülke ekonomisine  kazandırdığı değerler ile kursumuz; alanında en önemli eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir.

Eğitim Kadromuz

Yiğit ÖZGÜLER

Kurucu Müdür

Berna YAŞBEK ÖZGÜLER

İdari Koordinatör

Doç. Dr. Tamer SÖKMEN

Eğitim Koordinatörü

Fatoş ARAYİ

Eğitim Koordinatörü

Leyla Nur UYSAL

Uzman Öğretici

Serap ÇİMENCİ

Usta Öğretici

Kevser PAÇAL

Uzman Öğretici

Refik YERLİTAŞ

Plastik Makyaj Sanatçısı