Dila Estetisyenlik ve MEslek Edindirme Kursu
Hakkımızda

2003 yılında estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı alanında nitelikli eleman yetiştirmek amacıyla Özel Özbilgem Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu adı altında kurulmuş olan kurumumuz bugüne kadar sektöre alanında iyi bir eğitim almış sayısız eleman kazandırmıştır.

2010 yılında el değiştiren kurumumuz, eğitim seviyesini yükseltmiş, kurs kategorilerini çoğaltmış ve eğitici kalitesini de en üst seviyeye ulaştırmıştır.

Son olarak 2011 yılında isim değişikliğine giden kurumumuz, şuan Özel Dila Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu adı altında Ankara’da kendi alanında en yüksek öğrenci kapasitesi ile eğitim veren kurslardan biri olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumumuzda herbiri alanlarında uzman 8 eğitmen görev almaktadır. Kurs süresince düzenlenen çeşitli seminerlerle işyeri açmak isteyen öğrencilerimize kozmetik cihaz ve ürün eğitimi desteği verilmekte, çalışmak isteyen öğrencilerimize staj ve işe yerleştirme desteği sağlanmaktadır.

Kursumuz bu güne kadar sektörün öncü güzellik ve kuaför salonlarına, güzellik merkezlerine, rehabilitasyon merkezlerine, wellnes ve spa merkezlerine, kozmetik ve dermokozmetik ürün satışı yapan şirketlere mesleki bilgi ve donanımı yüksek, yeniliklere ve sektörel gelişimlere açık güzellik uzmanları, masaj terapistleri, kalıcı makyaj ve protez tırnak uzmanları yetiştirmektedir.

Yaklaşık %85’lik istihdam oranı ile bugüne dek mezun ettiğimiz kursiyer sayısını göz önünde bulundurursak sektöre ve ülke ekonomisine kazandırdığı değerler ile kursumuz; alanında en önemli eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir.

Eğitim Kadromuz

Yiğit Özgüler
Yiğit ÖZGÜLER
Kurucu Müdür
Berna Yaşbek Özgüler
Berna YAŞBEK ÖZGÜLER
Usta Öğretici/Eğitim Koordinatörü
Tamer SÖKMEN
Dr.Öğr.Üy.Tamer SÖKMEN
Eğitim Koordinatörü
Öznur Havva Yılmazoğlu
Öznur Havva YILMAZOĞLU
Usta Öğretici
Gizem Bozkurt
Gizem BOZKURT
Usta Öğretici
Elif Sökmen
Elif SÖKMEN
Usta Öğretici
Galyna Bulut
Galyna BULUT
Usta Öğretici
Fadime Arayi
Fadime ARAYİ
Usta Öğretici

© Copyright 2023 Özel Dila Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu.

Built with ‌

HTML Generator